Aktivitet
v
  Avdeling:
v
Instruktør
v
  Fra Dato:
v
Sal
v
     
KlokkenTorsdag 01.12.22Fredag 02.12.22Lørdag 03.12.22Søndag 04.12.22Mandag 05.12.22Tirsdag 06.12.22Onsdag 07.12.22
6:30
TK Styrke/Kondisjon
Grethe
Storesal
00:40 (06:30-07:10)
Enkelt til middels nivå
3 av 20 booket
(Ikke tilgjengelig for øyeblikket)
TK Spinn
Spinningsal
00:45 (06:30-07:15)
Middels til utfordr. nivå
0 av 20 booket
(Ikke tilgjengelig for øyeblikket)
9:00
TK kom i gang
Storesal
01:00 (09:00-10:00)
Kom i gang
16 av 20 ledig
TK kom i gang
Storesal
01:00 (09:00-10:00)
Kom i gang
0 av 14 booket
(Ikke tilgjengelig for øyeblikket)
10:00
Rygg Gruppe
Amanda
Storesal
00:45 (10:00-10:45)
Enkelt til middels nivå
17 av 20 ledig
TK PilatesFlow
Anita
Storesal
01:00 (10:00-11:00)
PilatesFlow
18 av 20 ledig
TK VideoSpinn
Spinningsal
01:00 (10:00-11:00)
Trening uten instruktør
20 av 20 ledig
TK Tabata cardio/styrke
Anita
Storesal
00:45 (10:00-10:45)
Enkelt til middels nivå
0 av 20 booket
(Ikke tilgjengelig for øyeblikket)
TK MRL
Grethe
Storesal
00:45 (10:00-10:45)
Enkelt til middels nivå
0 av 20 booket
(Ikke tilgjengelig for øyeblikket)
TK Styrke i sal
Grethe
Storesal
01:00 (10:00-11:00)
Enkelt til middels nivå
0 av 20 booket
(Ikke tilgjengelig for øyeblikket)
17:00
Zumba
Anita
Storesal
01:00 (17:00-18:00)
Zumba
18 av 20 ledig
TK Tabata
Helga
Grethe
Storesal
00:30 (17:00-17:30)
Enkelt til middels nivå
16 av 20 ledig
TK VideoSpinn
Spinningsal
01:00 (17:00-18:00)
Trening uten instruktør
20 av 20 ledig
TK VideoSpinn
Spinningsal
01:00 (17:00-18:00)
Trening uten instruktør
20 av 20 ledig
17:30
TK YogaRelax
Helga
Grethe
Storesal
00:30 (17:30-18:00)
YogaRelax
18 av 20 ledig
TK Rock'n Shape
Grethe
Storesal
00:30 (17:30-18:00)
Enkelt til middels nivå
0 av 20 booket
(Ikke tilgjengelig for øyeblikket)
TK YogaFlow
Anita
Storesal
00:30 (17:30-18:00)
TK YogaFlow
0 av 20 booket
(Ikke tilgjengelig for øyeblikket)
18:00
TK Tabata
Lise Lene
Storesal
00:40 (18:00-18:40)
Middels til utfordr. nivå
18 av 20 ledig
TK Puls/Styrke
Helga
Storesal
01:00 (18:00-19:00)
Enkelt til middels nivå
0 av 20 booket
(Ikke tilgjengelig for øyeblikket)
TK Spinn
Rune
Spinningsal
01:00 (18:00-19:00)
Middels til utfordr. nivå
0 av 20 booket
(Ikke tilgjengelig for øyeblikket)
TK Fettbrenner'n
Anita
Storesal
01:00 (18:00-19:00)
Enkelt til middels nivå
0 av 20 booket
(Ikke tilgjengelig for øyeblikket)
TK Tabata
Nina
Styrkerommet
00:40 (18:00-18:40)
Middels til utfordr. nivå
0 av 20 booket
(Ikke tilgjengelig for øyeblikket)
TK Tabata
Mari
Storesal
00:40 (18:00-18:40)
Middels til utfordr. nivå
0 av 20 booket
(Ikke tilgjengelig for øyeblikket)
Løpegruppe for alle
Rune
Ute
01:00 (18:00-19:00)
Enkelt til middels nivå
0 av 20 booket
(Ikke tilgjengelig for øyeblikket)
19:00
TK VideoSpinn
Spinningsal
01:00 (19:00-20:00)
Trening uten instruktør
20 av 20 ledig
TK HotFlow
Grethe
YogaRom
01:00 (19:00-20:00)
TK HotFlow
0 av 20 booket
(Ikke tilgjengelig for øyeblikket)
TK VideoSpinn
Spinningsal
01:00 (19:00-20:00)
Trening uten instruktør
0 av 20 booket
(Ikke tilgjengelig for øyeblikket)
TK VideoSpinn
Spinningsal
01:00 (19:00-20:00)
Trening uten instruktør
0 av 20 booket
(Ikke tilgjengelig for øyeblikket)
TK GladSpinn 45
Mari
Spinningsal
00:45 (19:00-19:45)
Enkelt til middels nivå
0 av 20 booket
(Ikke tilgjengelig for øyeblikket)
Dette produktet er utviklet av Sodvin AS - www.sodvin.no
Logg inn