Dette produktet er utviklet av ASPnor AS - www.aspnor.no
v
v
v
v
v
ReserverOnsdag 18.10.17Torsdag 19.10.17Fredag 20.10.17Lørdag 21.10.17Søndag 22.10.17Mandag 23.10.17Tirsdag 24.10.17
0:00
Fotballkamp
KIL
Hemne A-lag
3/3 Hallgulv / Garderober / Møterom/kjøkken
23:59 (00:00-23:59)
Tjeldbergodden cup
Fotballkamp
KIL
Hemne A-lag
3/3 Hallgulv / Garderober / Møterom/kjøkken
22:00 (00:00-22:00)
Tjeldbergodden cup
7:00
Rengjøring
Hemne kommune
3/3 Hallgulv / Garderober / Møterom/kjøkken / Trimrom
02:00 (07:00-09:00)
Rengjøring
Hemne kommune
3/3 Hallgulv / Garderober / Møterom/kjøkken / Trimrom
02:00 (07:00-09:00)
Rengjøring
Hemne kommune
3/3 Hallgulv / Garderober / Møterom/kjøkken / Trimrom
02:00 (07:00-09:00)
Rengjøring
Hemne kommune
3/3 Hallgulv / Garderober / Møterom/kjøkken / Trimrom
02:00 (07:00-09:00)
Rengjøring
Hemne kommune
3/3 Hallgulv / Garderober / Møterom/kjøkken / Trimrom
02:00 (07:00-09:00)
8:00
Skole
Hemne VGS
3/3 Hallgulv / Garderober
01:35 (08:00-09:35)
Skole
Hemne VGS
3/3 Hallgulv / Garderober
01:35 (08:00-09:35)
Skole
Hemne VGS
3/3 Hallgulv / Garderober
01:35 (08:00-09:35)
Skole
Hemne VGS
3/3 Hallgulv / Garderober
01:35 (08:00-09:35)
9:00
Skole
Sodin skole
3/3 Hallgulv / Garderober
04:35 (09:00-13:35)
9:35
Skole
Sodin skole
3/3 Hallgulv / Garderober
04:25 (09:35-14:00)
Skole
Sodin skole
3/3 Hallgulv / Garderober
04:00 (09:35-13:35)
Skole
Sodin skole
3/3 Hallgulv / Garderober
04:25 (09:35-14:00)
Skole
Sodin skole
3/3 Hallgulv / Garderober
04:25 (09:35-14:00)
13:35
Skole
Hemne VGS
3/3 Hallgulv / Garderober
01:25 (13:35-15:00)
Skole
Hemne VGS
3/3 Hallgulv / Garderober
01:35 (13:35-15:10)
14:00
Skole
Sodin skole
3/3 Hallgulv
01:00 (14:00-15:00)
SFO
14:25
Skole
Hemne VGS
3/3 Hallgulv / Garderober
01:35 (14:25-16:00)
Skole
Hemne VGS
3/3 Hallgulv / Garderober
01:35 (14:25-16:00)
15:00
Håndballtrening
KIL Håndball - barn
3/3 Hallgulv / Garderober
01:30 (15:00-16:30)
Håndballtrening
KIL Håndball - barn
3/3 Hallgulv / Garderober
02:00 (15:00-17:00)
16:00
Fotballtrening
KIL
Hemne - barn
3/3 Hallgulv / Garderober
03:30 (16:00-19:30)
Fotballkamp
KIL
Hemne A-lag
3/3 Hallgulv / Garderober / Møterom/kjøkken
08:00 (16:00-00:00)
Tjeldbergodden cup
Trening
KIL Allidrett junior
3/3 Hallgulv / Garderober
01:00 (16:00-17:00)
16:30
Trening
Hemne turnforening - barn
2/3 Hall BC
02:30 (16:30-19:00)
Håndballtrening
KIL Håndball - barn
1/3 Hall A
02:30 (16:30-19:00)
17:00
Trening
KIL Allidrett junior
3/3 Hallgulv / Garderober
01:00 (17:00-18:00)
Trening
Hemne turnforening - barn
2/3 Hall BC / Garderober
04:00 (17:00-21:00)
Håndballtrening
KIL Håndball - barn
1/3 Hall A / Garderober
02:30 (17:00-19:30)
18:00
Håndballtrening
KIL Håndball - barn
3/3 Hallgulv / Garderober
03:00 (18:00-21:00)
19:00
Håndballtrening
KIL Håndball - barn
3/3 Hallgulv
00:30 (19:00-19:30)
19:30
Trening
Hemne Innebandy
3/3 Hallgulv / Garderober
01:30 (19:30-21:00)
Fotballtrening
KIL
Hemne - barn
3/3 Hallgulv
01:30 (19:30-21:00)
Volleyballtrening
Jarlen Mottak
1/3 Hall A / Garderober
01:30 (19:30-21:00)
21:00
Fotballtrening
Kjivingan
3/3 Hallgulv / Garderober
01:30 (21:00-22:30)
Volleyballtrening
Jarlen Mottak
1/3 Hall A / Garderober
01:30 (21:00-22:30)
Fotballtrening
KIL
Hemne - barn
3/3 Hallgulv / Garderober
01:30 (21:00-22:30)
Logg inn