Dette produktet er utviklet av ASPnor AS - www.aspnor.no
v
v
v
v
v
ReserverFredag 24.03.17Lørdag 25.03.17Søndag 26.03.17Mandag 27.03.17Tirsdag 28.03.17Onsdag 29.03.17Torsdag 30.03.17
7:00
Rengjøring / Skole
Hemne kommune
3/3 Hallgulv / Garderober / Møterom/kjøkken / Trimrom
02:00 (07:00-09:00)
Rengjøring / Skole
Hemne kommune
3/3 Hallgulv / Garderober / Møterom/kjøkken / Trimrom
02:00 (07:00-09:00)
Rengjøring / Skole
Hemne kommune
3/3 Hallgulv / Garderober / Møterom/kjøkken / Trimrom
02:00 (07:00-09:00)
Rengjøring / Skole
Hemne kommune
3/3 Hallgulv / Garderober / Møterom/kjøkken / Trimrom
02:00 (07:00-09:00)
Rengjøring / Skole
Hemne kommune
3/3 Hallgulv / Garderober / Møterom/kjøkken / Trimrom
02:00 (07:00-09:00)
8:00
Skole
Hemne VGS
3/3 Hallgulv / Garderober
01:35 (08:00-09:35)
Skole
Hemne VGS
3/3 Hallgulv / Garderober
01:35 (08:00-09:35)
Skole
Hemne VGS
3/3 Hallgulv / Garderober
01:35 (08:00-09:35)
8:05
Skole
Sodin skole
3/3 Hallgulv / Garderober
05:30 (08:05-13:35)
Skole
Sodin skole
3/3 Hallgulv / Garderober
05:50 (08:05-13:55)
9:35
Skole
Sodin skole
3/3 Hallgulv / Garderober
04:20 (09:35-13:55)
Skole
Sodin skole
3/3 Hallgulv / Garderober
04:20 (09:35-13:55)
Skole
Sodin skole
3/3 Hallgulv / Garderober
00:55 (09:35-10:30)
11:00
Frileik
Ove Halseth
3/3 Hallgulv / Garderober
02:00 (11:00-13:00)
13:35
Skole
Hemne VGS
3/3 Hallgulv / Garderober
01:35 (13:35-15:10)
Skole
Hemne VGS
3/3 Hallgulv / Garderober
01:35 (13:35-15:10)
14:25
Skole
Hemne VGS
Hel hall / Garderober
01:45 (14:25-16:10)
Skole
Hemne VGS
Hel hall / Garderober
01:45 (14:25-16:10)
Skole
Hemne VGS
Hel hall / Garderober
01:45 (14:25-16:10)
15:00
Fotballtrening
KIL
Hemne v
Torstein Alstad
3/3 Hallgulv / Garderober
01:30 (15:00-16:30)
15:10
Fotballtrening
KIL
Hemne v
Torstein Alstad
3/3 Hallgulv / Garderober
04:20 (15:10-19:30)
Fotballtrening
KIL
Hemne v
Torstein Alstad
3/3 Hallgulv / Garderober
01:20 (15:10-16:30)
16:10
Fotballtrening
KIL
Hemne v
Torstein Alstad
3/3 Hallgulv / Garderober
00:50 (16:10-17:00)
Fotballtrening
KIL
Hemne v
Torstein Alstad
3/3 Hallgulv / Garderober
00:50 (16:10-17:00)
Fotballtrening
KIL
Hemne v
Torstein Alstad
3/3 Hallgulv / Garderober
03:20 (16:10-19:30)
16:30
Håndballtrening
KIL Håndball v
Wenche Røstvold
3/3 Hallgulv / Garderober
04:30 (16:30-21:00)
17:00
Trening
Allidrett
3/3 Hallgulv / Garderober
01:00 (17:00-18:00)
Håndballtrening
KIL Håndball v
Wenche Røstvold
3/3 Hallgulv / Garderober
03:30 (17:00-20:30)
18:00
Fotballtrening
KIL
Hemne v
Torstein Alstad
3/3 Hallgulv / Garderober
01:30 (18:00-19:30)
Håndballtrening
KIL Håndball v
Wenche Røstvold
3/3 Hallgulv / Garderober
01:30 (18:00-19:30)
19:30
Fotballtrening
KIL
Hemne v
Torstein Alstad
3/3 Hallgulv / Garderober
01:30 (19:30-21:00)
Fotballtrening
Kjivingan
3/3 Hallgulv / Garderober
01:30 (19:30-21:00)
Trening
Jarlen Mottak
1/3 Hall A / Garderober
01:30 (19:30-21:00)
Håndballtrening
KIL Håndball v
Wenche Røstvold
2/3 Hall BC / Garderober
01:30 (19:30-21:00)
Trening
Innebandy junior
3/3 Hallgulv / Garderober
01:30 (19:30-21:00)
20:30
Håndballtrening
KIL Håndball - damer
3/3 Hallgulv / Garderober
01:30 (20:30-22:00)
21:00
Trening
Jarlen Mottak
Garderober / 3/3 Hallgulv
01:30 (21:00-22:30)
Trening
Innebandy junior
3/3 Hallgulv / Garderober
01:30 (21:00-22:30)
Fotballtrening
KIL
Hemne v
Torstein Alstad
3/3 Hallgulv / Garderober
01:30 (21:00-22:30)
Fotballtrening
Kjivingan
3/3 Hallgulv / Garderober
01:30 (21:00-22:30)
Trening
Jarlen Mottak
1/3 Hall A / Garderober
01:30 (21:00-22:30)
Logg inn