Dette produktet er utviklet av ASPnor AS - www.aspnor.no
v
v
v
v
ReserverSøndag 16.05.21Mandag 17.05.21Tirsdag 18.05.21Onsdag 19.05.21Torsdag 20.05.21Fredag 21.05.21Lørdag 22.05.21
8:15
Sodvinhallen
2
3 bane
Løpebane
05:30 (08:15-13:45)
5.trinn Sodin - KjerstiDS
16:25
Hemne Sparebank Arena
1
3 bane
Gutter 12
01:30 (16:25-17:55)
Del A
Sodvinhallen
1
3 bane
Gutter 12
01:30 (16:25-17:55)
Del C
Hemne Sparebank Arena
1
3 bane
Gutter 12
01:30 (16:25-17:55)
Del A
16:30
Hemne Sparebank Arena
1
3 bane
Jenter 10
01:30 (16:30-18:00)
Del B
Sodvinhallen
1
3 bane
Jenter 13 / Jenter 14
01:30 (16:30-18:00)
Del A
Hemne Sparebank Arena
1
3 bane
Jenter 10
01:30 (16:30-18:00)
Del B
16:35
Sodvinhallen
1
3 bane
Gutter 11
01:30 (16:35-18:05)
Del C
16:50
Sodvinhallen
1
4 bane
Barnefotball (6-9)
01:00 (16:50-17:50)
B2 Gu 8 år
Sodvinhallen
1
4 bane
Barnefotball (6-9)
01:00 (16:50-17:50)
A1 Gutter 08
16:55
Hemne Sparebank Arena
1
3 bane
Gutter 10
01:00 (16:55-17:55)
Del C
Sodvinhallen
1
4 bane
Barnefotball (6-9)
01:00 (16:55-17:55)
A2 Gutter 09
Sodvinhallen
Barnefotball (6-9)
01:00 (16:55-17:55)
A2 Gutter 09
Hemne Sparebank Arena
1
3 bane
Gutter 10
01:00 (16:55-17:55)
Del C
17:00
Sodvinhallen
Løpebane
KIL Friidrett
01:30 (17:00-18:30)
Ungdomsgruppa
Sodvinhallen
1
4 bane
Barnefotball (6-9)
01:00 (17:00-18:00)
B1 Gutter 7
Sodvinhallen
1
4 bane
Barnefotball (6-9)
01:00 (17:00-18:00)
B2 Jenter 8/9
17:05
Sodvinhallen
1
4 bane
Barnefotball (6-9)
01:00 (17:05-18:05)
A1 Gutter 06
Sodvinhallen
1
4 bane
Barnefotball (6-9)
01:00 (17:05-18:05)
A1 Jenter 06
Sodvinhallen
1
4 bane
Barnefotball (6-9)
01:00 (17:05-18:05)
B1 Jenter 7
17:30
Sodvinhallen
Løpebane
KIL Friidrett
01:30 (17:30-19:00)
Barn 10 - 12 år
18:00
Sodvinhallen
Halv bane
Jenter 13 / Jenter 14
01:30 (18:00-19:30)
Del A
Hemne Sparebank Arena
Halv bane
Kamp
Gutter 11
01:30 (18:00-19:30)
Del A - Treningskamp
Hemne Sparebank Arena
1
3 bane
Jenter 13 / Jenter 14
01:30 (18:00-19:30)
Del C
Sodvinhallen
Halv bane
Kamp
Gutter 13 / Jenter 14
01:30 (18:00-19:30)
Del B
Sodvinhallen
Løpebane
KIL Friidrett
01:00 (18:00-19:00)
Lavterskelgruppa
Hemne Sparebank Arena
Halv bane
Menn MSA / Menn MSB / Gutter 19
01:30 (18:00-19:30)
Del A
Hemne Sparebank Arena
1
3 bane
Gutter 14
01:30 (18:00-19:30)
Del C
18:05
Sodvinhallen
1
4 bane
Jenter 11 / Jenter 12
01:30 (18:05-19:35)
A2
Sodvinhallen
1
3 bane
Gutter 16
01:30 (18:05-19:35)
Del C
Hemne Sparebank Arena
1
3 bane
Jenter 11 / Jenter 12
01:30 (18:05-19:35)
Del B
18:10
Sodvinhallen
1
4 bane
Gutter 14
01:30 (18:10-19:40)
A1
Sodvinhallen
1
3 bane
Jenter 15 / Jenter 19
01:30 (18:10-19:40)
Del A
Hemne Sparebank Arena
1
3 bane
Gutter 16
01:30 (18:10-19:40)
Del A
18:30
Sodvinhallen
Løpebane
KIL Friidrett
01:30 (18:30-20:00)
Ungdomsgruppa
19:00
Sodvinhallen
Løpebane
KIL Friidrett
01:30 (19:00-20:30)
Voksengruppa
19:30
Hemne Sparebank Arena
Menn MSC
01:30 (19:30-21:00)
Del C
Hemne Sparebank Arena
Halv bane
Gutter 14
01:30 (19:30-21:00)
Del A
Sodvinhallen
1
3 bane
Jenter 15 / Jenter 19
01:30 (19:30-21:00)
Del B
19:35
Hemne Sparebank Arena
1
3 bane
Menn MSC
01:30 (19:35-21:05)
Del C
Logg inn