Dette produktet er utviklet av ASPnor AS - www.aspnor.no
v
v
v
v
ReserverLørdag 26.09.20Søndag 27.09.20Mandag 28.09.20Tirsdag 29.09.20Onsdag 30.09.20Torsdag 01.10.20Fredag 02.10.20
16:30
Sodvinhallen
Hel bane
Kamp
Gutter 16
02:00 (16:30-18:30)
Kampstart kl. 17.00
Sodvinhallen
1
4 bane
Jenter 11
01:30 (16:30-18:00)
A1
Hemne Sparebank Arena
1
4 bane
Gutter 10
01:30 (16:30-18:00)
A1
Sodvinhallen
1
4 bane
Jenter 12
01:30 (16:30-18:00)
A1
Hemne Sparebank Arena
1
4 bane
Jenter 10
01:30 (16:30-18:00)
A1
Hemne Sparebank Arena
1
4 bane
Jenter 11
01:30 (16:30-18:00)
A2
Hemne Sparebank Arena
1
4 bane
Gutter 10
01:30 (16:30-18:00)
B1
16:45
Sodvinhallen
1
4 bane
Kamp
Barnefotball (6-9)
00:45 (16:45-17:30)
Gutter 6år A1
Sodvinhallen
1
4 bane
Barnefotball (6-9)
00:45 (16:45-17:30)
Gutter 6år B1
17:00
Sodvinhallen
1
4 bane
Kamp
Barnefotball (6-9)
01:00 (17:00-18:00)
Gutter 7årA1
Sodvinhallen
1
4 bane
Barnefotball (6-9)
01:00 (17:00-18:00)
Jenter 8/9 år B2
Sodvinhallen
Løpebane
KIL Friidrett
01:00 (17:00-18:00)
Ungdom
Sodvinhallen
Løpebane
KIL Friidrett
02:00 (17:00-19:00)
Barn/Ungdom
Sodvinhallen
1
4 bane
Barnefotball (6-9)
01:00 (17:00-18:00)
Jenter 6/7 år A1
Sodvinhallen
1
4 bane
Barnefotball (6-9)
01:00 (17:00-18:00)
Gutter 6år B1
Sodvinhallen
1
4 bane
Barnefotball (6-9)
01:00 (17:00-18:00)
Gutter 7 år A2
17:30
Hemne Sparebank Arena
Halv bane
Kamp
Jenter 15
02:00 (17:30-19:30)
Kampstart kl. 18.00 Del B
Hemne Sparebank Arena
Halv bane
Gutter 13 / Gutter 14
01:30 (17:30-19:00)
Del A
Sodvinhallen
1
4 bane
Kamp
Barnefotball (6-9)
00:45 (17:30-18:15)
Jenter 6/7 år A1
Sodvinhallen
1
4 bane
Kamp
Barnefotball (6-9)
00:45 (17:30-18:15)
Jenter 6/7 år B1
Sodvinhallen
1
4 bane
Kamp
Barnefotball (6-9)
01:30 (17:30-19:00)
Gutter 8/9 A1
18:00
Sodvinhallen
Løpebane
KIL Friidrett
01:30 (18:00-19:30)
Ungdom
Hemne Sparebank Arena
Halv bane
Jenter 15
01:30 (18:00-19:30)
Del B
Sodvinhallen
Halv bane
Gutter 11 / Gutter 12
01:30 (18:00-19:30)
Del B
Sodvinhallen
1
4 bane
Barnefotball (6-9)
01:00 (18:00-19:00)
Gutter 8 år A2
Sodvinhallen
1
4 bane
Barnefotball (6-9)
01:00 (18:00-19:00)
Gutter 9 år B2
Hemne Sparebank Arena
Halv bane
Gutter 16
01:30 (18:00-19:30)
Del A
Hemne Sparebank Arena
Halv bane
Gutter 19
01:30 (18:00-19:30)
Del B
Hemne Sparebank Arena
Halv bane
Kamp
Gutter 14
02:00 (18:00-20:00)
Kampstart kl. 18.30 A
Sodvinhallen
Halv bane
Gutter 11 / Gutter 12
01:30 (18:00-19:30)
Del B
Hemne Sparebank Arena
Halv bane
Jenter 15
01:30 (18:00-19:30)
Del B
Hemne Sparebank Arena
Halv bane
Kamp
Jenter 15
02:00 (18:00-20:00)
Kampstart kl. 18.30 Del B
Hemne Sparebank Arena
Halv bane
Damer KSB
01:30 (18:00-19:30)
Del A
18:15
Sodvinhallen
1
4 bane
Kamp
Jenter 12
01:25 (18:15-19:40)
Kampstart kl. 18.30 A1
Sodvinhallen
1
4 bane
Kamp
Jenter 10
01:25 (18:15-19:40)
Kampstart kl. 18.30 A1
Sodvinhallen
1
4 bane
Kamp
Gutter 11
01:25 (18:15-19:40)
Kampstart kl. 18.30 B2
19:00
Hemne Sparebank Arena
Halv bane
Kamp
Jenter 19
02:15 (19:00-21:15)
Kampstart kl.19.30 Del A
Sodvinhallen
Halv bane
Gutter 13 / Gutter 14
01:30 (19:00-20:30)
Del A
Sodvinhallen
1
4 bane
Jenter 13
01:30 (19:00-20:30)
B1
19:30
Sodvinhallen
Halv bane
Gutter 19
01:30 (19:30-21:00)
Del B
Sodvinhallen
1
4 bane
Jenter 13
01:30 (19:30-21:00)
B1
Sodvinhallen
Halv bane
Menn MSA / Menn MSB
01:30 (19:30-21:00)
Del A
Sodvinhallen
1
4 bane
Damer KSB
01:30 (19:30-21:00)
B2
Hemne Sparebank Arena
Halv bane
Gutter 16
01:30 (19:30-21:00)
Del A
19:45
Sodvinhallen
Halv bane
Menn MSA / Menn MSB
01:30 (19:45-21:15)
Del A
Logg inn